Anders Udd
2020-06-08
778480
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS UDD (född 1958): Komposition, gicleetryck, signerad Anders Udd, numrerad 28/50, bladmått ca 36 x 36 cm, oramad