Andreas Lundberg
2020-06-01
778352
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDREAS LUNDBERG (född 1973): Action, komposition, monogramsignerad, blandteknik, numrerad 10/75, bladmått ca 46x57 cm
Smärre veck.