Petter Thoen
2020-06-01
778342
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): Wow, signerad Thoen, 228/350, färglitografi, bladmått, ca 46x32 cm