Spegel 1900-tal
2020-06-01
778313
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SPEGEL, 1900-tal, bronserad, dekor i pastellage, fasettslipat glas, ca 92x48 cm
Lagningar