Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-06-01
778186
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Skogslandskap, otydligt signerad, olja på pannå, 25x16 cm
Slagen pannå