Spelbord 1800-tal
2020-06-01
778166
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPELBORD, 1800-tal, nyrokoko, fanérad i mahogny samt pyramidmahogny, skuren dekor, höjd 77, 85x42 cm
Slitage, repor