Ryno Friberg oljemålning
2020-06-01
778119
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RYNO FRIBERG (1920-2018): Modell, signerad samt daterad 42, olja på duk, ca 54x36 cm