Rolf Palm vas
2020-05-31
778060
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLF PALM (1930-2018): vas, stengods, glaserad i brunt och svart, signerad och daterad Mölle 1990, höjd ca 26 cm