Bordslampa Louis Kalff
2020-05-31
778030
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LOUIS KALFF, bordslampa, för Philips, Holland, 1950-tal, mässing samt fot och skärm i rödlackerad metall, höjd ca 38
Fungerar enligt uppgift, SAV garanterar ej funktionen, slitage i form av mindre färgbortfall kring skärm