Slagbord 1800-tal
2020-06-01
777988
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SLAGBORD, 1800-talets första hälft, furu, höjd 74, 93x54, slagen 54 cm vardera
Fläckar, slitage