Alf Svensson takarmatur 1950-tal
2020-05-31
777940
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 500 SEK |
ALF SVENSSON, modell T-19/3, takarmatur, för Bergboms, 1950-tal, mässing, genombrutna skärmar i grålackerad plåt, totalt sex ljuspunkter, höjd 68 cm, diameter ca 55 cm
Ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen, bruksslitage