Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
TAKARMATUR, 1900-talets början, jugend, möjligen Alice Nordin, Böhlmarks, förgylld brons, 4 ljuspunkter, höjd 93, diameter 42 cm
777880
2020-06-01
Gör en kostnadsfri värdering här