Taklampa Ateljé Lyktan
2020-06-06
777871
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ATELJÉ LYKTAN, taklampa/gatlampa, industristil, svart- och grålackad metall, för en ljuspunkt, diam 53, höjd 58 cm
Ej funktionstestad, repor, bruksslitage