Zoia oljemålning
2020-05-31
777823
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ZOIA KRUKOWSKAJA (1903-1999): Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad Zoia, 100x80 cm
Smärre färbortfall