Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-05-31
777810
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kvinnofigur i skog, omkring 1900, signerad, olja på duk, ca 43x28 cm