Pär LIndblad oljemålning
2020-05-31
777771
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PÄR LINDBLAD (1907-1981): "Modell", signerad samt daterad 49, olja på pannå, ca 32x40 cm