Lantnbruksmedaljer
2020-05-31
777690
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
LANTBRUKSMEDALJER, 44 st, silver, 1900-talets första hälft, diameter 30-50 mm, vikt ca 1492 g, ostämplade medaljer medföljer