Ljuskrona i rokokostil
2020-05-29
777661
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-tal, rokokostil, stomme i mässing, 6 ljusarmar, behängd med olikformade prismor, höjd 60, diameter 50 cm
Bruksslitage