Taklampa möjligen Uno & Östen Kristiansson
2020-05-31
777642
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, möjligen Uno & Öster Kristiansson, 1960-tal, skärm i opalglas, detalj i teak, höjd ca 55, diameter ca 35 cm
Ej funktionstestad, Sav garanterar ej funktionen, smärre slitage