Klubbat för:
440 EUR
200 EUR
FÅTÖLJER, ett par, "Bonanza" Esko Pajamies, Asko, 1970-tal, modellen formgiven 1966, brunlackerad, plymåer i brun plych, bredd 80 cm, höjd 75 cm.
Lätt slitage
777588
2020-05-31