Bordslampa 1 par
2020-06-02
777542
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-tal, vit glasmassa med förgylld dekor, höjd 35 cm