Oidentifierad konstnär olja
2020-05-31
777523
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Komposition, signerad Garcia, olja på duk, ca 76x41 cm