Skåp med överdel 17/1800-tal

Skåp med överdel 17/1800-tal
Skåp med överdel 17/1800-tal
Skåp med överdel 17/1800-tal
Skåp med överdel 17/1800-tal
Skåp med överdel 17/1800-tal
Skåp med överdel 17/1800-tal
Skåp med överdel 17/1800-tal
Skåp med överdel 17/1800-tal
Skåp med överdel 17/1800-tal
Skåp med överdel 17/1800-tal
Skåp med överdel 17/1800-tal
Skåp med överdel 17/1800-tal
Skåp med överdel 17/1800-tal
Skåp med överdel 17/1800-tal
Skåp med överdel 17/1800-tal
Skåp med överdel 17/1800-tal

Klubbat för:

46 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SKÅP, med överdel, Louis XVI, 1700-talets slut, 2-delat, skuren dekor, överdel med hyllplan samt 3 lådor, underdel med klaff, 3 lådor, bakomvarande lådinredning, senare bemålning, höjd ca 220, 122x55 cm

Kompletteringar, slitage, märken, 1 utdragsdel sitter fast

777379

2020-06-04