Mazzega takarmatur
2020-05-28
777039
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MAZZEGA, takkrona, Italien, 1960-tal, stomme i gulmetall, behängd med lövformade skivor av handblåst Muranoglas, höjd 33, diameter 33 cm
Smärre nagg