Andreas Wargenbrant skulptur
2020-06-07
776980
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), skulptur, brons, "The winner takes it all", signerad och daterad 2020, längd 20x10 cm.
Fint skick.