Klappstolar Clarin MFG CO Chicago
2020-05-31
776972
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KLAPPSTOLAR / STOLAR, 8 st, Clarin MFG CO, Chicago, 1900-tal, stomme i metall, sitthöjd ca 40 cm
Slitage, märken