Färglitografi Olle Nyman
2020-05-27
776927
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NYMAN (1909-1999), geometrisk komposition, signerad Olle Nyman, daterad -85 och numrerad EA XVIII/XXX, färglitografi ca 24x24 cm
Ej examinerad ur ram