Jody Macdonald fotografi elefant

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JODY MACDONALD: "RAJAN V - The last of his kind", 2010/2014, fotografi, monterad på akrylglas, limited edition (edition of 150), ca 100x150 cm

Smärre slitage, smärre repor förekommer, smärre kantstött, certifikat saknas

776865

2020-05-31