Snapsglas i silver
2020-05-31
776798
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 300 EUR |
SNAPSGLAS, 12 st., sterlingsilver, invändigt förgyllda, Sovjetunionen, finska importstämplar 1988, höjd 8,5 cm, total vikt ca 500 g, originaletui