Oidentifierad konstnär akvarell
2020-05-27
776721
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Motiv med ljus genom lövverk, signerad samt daterad 2012, akvarell, ca 72x53