Stolar
2020-05-27
776713
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 4+2 st, 1900-talets början, betsad björk, formpressad sits, sitthöjd ca 47 cm
Bruksslitage, skador