CATERINA BENASS
2020-05-27
776708
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CATERINA BENASSI, (4), kompositioner, färglitografi, signerade samt numrerade 7/150, 52/150, 77/150 samt 1/ 150, ca 32x28 cm
Ej examinerade ur ram