616 - Elsa Nordenfelt oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELSA NORDENFELT (1900-tal), fiskargubbe, olja på pannå, signerad Elsa Nordenfelt, ca 47 x 33 cm

vissa repor

776639

2020-08-21