Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2020-05-27
776631
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Blommande syrener, signerad, olja på duk, ca 68x80 cm, oramad