Minatyrporträtt 1800-tal
2020-05-26
776455
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MINIATYRPORTRÄTT, akvarell, daterat 1885, 9,5x7,5 cm