Väska silver
2020-06-01
776412
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄSKA, silver, 1900-talets första hälft, ringflätad väska, svenska importstämplar, ca 19 x 10 cm, vikt ca 131 gram
Skador: Bruksslitage, enstaka ringar saknas i den flätade delen