Vas
2020-05-26
776396
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VAS, glas, 1900-talets början, urnformad, slipad dekor av lagerkrans, höjd 23, diameter 18 cm
Nagg