Hertha Bengtson Blå Eld
2020-05-26
776391
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HERTHA BENGTSON (1917-1993): "Blå Eld", servisdelar, porslin, Rörstrand, bestående av: 5 tekoppar med fat, 3+1 skålar, sockerskål, gräddkanna
Slitage, fläckar, nagg