708 - Skulptur 1700-/1800-tal
2020-08-22
776315
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SKULPTUR, sakral, skuret trä, bemålad och delvis förgylld, 1700-tal, höjd/längd ca 55 cm
Åldersrelaterat slitage, färgbortfall