Carl Fredrik Reuterswärd litografi
2020-05-30
776266
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Komposition - A, signerad och numrerad, färglitografi, ca 85x59 cm