Golvlampa
Avslutad
2020-05-26
776206
| Klubbat belopp | 350 SEK |
|---|---|
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1950/60-tal, teak och mässing, höjd ca 125 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen