August Puig Färglitografi
2020-05-29
776167
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AUGUST PUIG (1929-1999): komposition, signerad, numrerad 69/110, oramat blad, bladmått ca 70,5x61 cm