Carl Brandt oljemålning
2020-05-28
776162
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Vinterlandskap, signerad C Brandt 1915, olja på duk, ca 100x130 cm
två lagningar på duk