Edition Luxe Samling silver 4 delar 1800-tal
2020-06-07
776153
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
SAMLING SILVER, 4 delar, 1800-tal, svenska stämplar, bestående av bägare samt 3 st skedar, vikt ca 165 g
Åldersrelaterat slitage. Gravyr. Bägare med stötskador.