Oljemålning Bertil Widbrandt
2020-05-28
776142
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BERTIL WIDBRANDT (1914-1988): Landskapsmotiv, signerad, olja på duk, ca 79x69 cm