Klubbat för:
21 000 SEK
8 000 SEK
SIGVARD BERNADOTTE, "Vitsippor", matta, rölakan, signerad SB, tillverkad på Nils Nessims Textilateljéer, ca 230x170 cm
Bruksslitage, fläckar
776140
2020-05-25