Skulptur i brons
2020-05-25
776136
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKULPTUR, patinerad brons, 1900-tal, i form av kvinna, höjd inkl. stensockel 19 cm
Defekta gängor till sockel, sockel med nagg