Golvlampa AHX 1900-talets andra hälft
2020-05-25
776129
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, märkt i botten AHX, höjd ink skärm ca 154 cm
Slitage