Klubbat för:
2 800 SEK
1 000 SEK
TESAMOVAR, Ryssland, 1900-talets första hälft, mässing, samt knopp i svärtat trä, höjd ca 48 cm
Bucklor, slitage, knoppen sitter något löst
776113
2020-05-26