Oljemålning Olof Krumlinde
2020-05-25
776111
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLOF KRUMLINDE (1856-1945): Kustlandskap, ´Från Arild´, signerad, olja på duk, ca 31 x 39 cm